Przewodnik po zakupie pierwszego masażera osobistego

image

​Zakup osobistego masażysty jest bez wątpienia jednym z najbardziej ekscytujących projektów, jakie każdy może podjąć. Jednak dla niewtajemniczonych, obfitość opcji może pozostawić po sobie uczucie nieco przytłoczenia, a nawet trochę roztropności. Każda kobieta doświadcza innej przyjemności, więc nie jest zaskoczeniem, że osobiste masażystki występują w wielu kształtach, rozmiarach, prędkościach i z różnymi rodzajami stymulacji. Inwestowanie w pierwszego masażystę wymaga więc uważnego i szczerego zastanowienia się nad tym, co chciałabyś zrobić, aby zwiększyć swoją przyjemność, a co najważniejsze, zadać sobie pytanie: "Co naprawdę lubię?".

Zanim zaczniesz

Zanim rozpoczniesz poszukiwania idealnego osobistego masażysty, powinieneś mieć na uwadze kilka ważnych kryteriów. W przypadku każdego intymnego przedmiotu musisz się upewnić, że jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla Twojego organizmu - medyczny silikon jest świetną opcją, ponieważ nie zawiera toksyn, nie zawiera BPA ani ftalanów - jest używany w implantach medycznych do głośnego wołania!

Również, im więcej cech tym lepiej, prawda? Zmienne prędkości i wzorce wibracji pozwalają na mieszanie rzeczy i znalezienie idealnej stymulacji dla Ciebie. Wszechstronność jest zawsze dobra, a wybór wodoodpornego masażera oznacza, że zabawa nie musi być ograniczona do sypialni. Ponadto, każdy chce więcej zwrotu z inwestycji, jeśli wiesz, co mówimy...

Przede wszystkim

Wszystkie masażery osobiste są wykonane z silikonu klasy medycznej, są w pełni wodoodporne i korzystają z różnych prędkości i rytmów. Łatwe w użyciu i z zamykanymi interfejsami, każdy masażysta zapewnia ciche wibracje, więc oprócz dużych "O", to co dzieje się pod arkuszami pozostaje pod nimi.

Więc, teraz na wielkie pytanie, co cię cieszy?

Stymulacja zewnętrzna

Nie bądźmy nieśmiali, w większości kobiet chodzi o zewnętrzną stymulację do siłowni przyjemności, która jest naszą łechtaczką. Jeśli to zabrzmi znajomo, wyprofilowany osobisty masażysta będzie dobrze zaznaczał pola. Skupiając się na łechtaczce, osobisty masażysta Kiri ma wyrzeźbiony kształt zaprojektowany tak, aby kołyszył się i pieścił każdą część tej najbardziej wrażliwej małej główki. Smukły i delikatny, wygodnie leży w dłoni, a jego żłobkowany kształt oznacza, że możesz celować tam, gdzie odczuwasz największą przyjemność, podnosząc swoje doznania na nowe wyżyny.

W samo sedno

Jeśli jesteś bardziej "to, co jest w środku, liczy się" rodzaj dziewczyny, wewnętrzna stymulacja może być bardziej w twoim zaułku. Dzięki wydłużonej krzywej i spłaszczonej końcówce, osobisty masażer Celesse jest doskonale zaprojektowany do wewnętrznej stymulacji, w szczególności do lokalizowania tego nieuchwytnego punktu G. Dostarczając silnych wibracji, Celesse masuje Cię wewnętrznie i jest w stanie odblokować jedne z Twoich najsilniejszych, najbardziej intensywnych orgazmów. Ponadto, delikatna krzywa może być użyta do zaspokojenia Ciebie również na zewnątrz. Swoon!

Wszechstronność

Jeśli wybór pomiędzy masażerem specjalnie zaprojektowanym do stymulacji wewnętrznej lub zewnętrznej wydaje się niemożliwy, nie martw się, możesz mieć to, co najlepsze z obu światów. Spróbuj poszukać masażysty o gładkich, zaokrąglonych krawędziach, który może pieścić każdą część Ciebie. Osobisty masażer Raya korzysta z zakrzywionej, bezszwowej głowy, która jest idealna do głębszych wrażeń, jak również do precyzyjnego określenia Twoich zewnętrznych emocji i ogólnie rzecz biorąc do pobudzenia Twojego ciała.

Wspólne zadowolenie

Jeśli jesteś z tej szkoły, że przyjemność dzielona jest przyjemnością pomnożoną, to możesz być zainteresowany masażerem par. Masażery dla par, takie jak Kalia, są noszone przez kobiety podczas stosunku, z jednym cienkim ogonem włożonym do pochwy i wibratorem łechtaczki rozciągającym się na zewnątrz dla stymulacji wolnej od rąk. Oferując zwiększone doznania podczas seksu, pary masażystów są świetne, jeśli chcesz wymieszać rzeczy trochę w sypialni - z wibracji zarówno można cieszyć się. Kalia osobisty masażer również korzyści z bycia USB ładowalne, więc łatwo jest utrzymać go brzęczenie w najlepszym wydaniu.

Przy tak wielu opcjach, zakup pierwszego osobistego masażysty może wydawać się nieco przytłaczający. Reasumując, twoje najlepsze rozważania w tym oh-so-fun badań są 1) że dobra jakość, bezpieczne dla ciała masażerów są zawsze koniecznością, 2) więcej (przydatne) specyfikacji lepiej i 3) wybrać masażera, który będzie zaspokoić to, co lubisz najlepiej. Kiedy już znajdziesz taki, który sprawi, że będziesz mruczał, będziesz się zastanawiał, jak kiedykolwiek żyłeś bez niego, zaufaj nam!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz