Twój przewodnik po wtyczkach analnych

image

Wtyczki. Sama wzmianka o nich może spowodować zaciskanie policzków, rumieniec (pozostałe policzki), albo wybuchnięcie w wybuchu chichotów. Możesz również zaciąć brwi w intrydze, z językiem w policzkach wygląd. Albo wszystko to, co powyżej.

Jeśli interesuje cię świat wtyczek analnych, ten jest dla ciebie!

"Czym oni są? Czy są bezpieczne? Jaki jest dla mnie odpowiedni rodzaj? Czy utknie? Jak go wsadzić?"

To wszystko są bardzo normalne pytania w świecie wtyczek analnych. Jesteśmy tu po to, aby na nie odpowiedzieć i poprowadzić Cię w podróż po zatyczkach do tyłka.

Co to są wtyczki analne?

Cokolwiek pójdzie w górę odbytu, może się tam zgubić - co jest nagłym przypadkiem medycznym. Więc nie chcesz trzymać tam żadnych starych rzeczy. Dlaczego miałbyś?!

Zaślepki są jednak sprytnie zaprojektowane z dnem flary lub innym rodzajem mechanizmu, który powstrzymuje je przed zajściem za daleko. 

Dlaczego ludzie używają zatyczek?

Te są łatwe do zgadnięcia. Dla wielu ludzi, korki w tyłku czuć AMAZING! To dotyczy ludzi z waginami i penisami. Bez względu na Twoją anatomię rozrodczą, wszyscy mogą cieszyć się przyjemnością analną.

Dla mężczyzn i osób z penisami, korki odbytu pomagają stymulować prostatę. Mały gruczołek pomiędzy pęcherzem a penisem, który po stymulacji może oferować ogromną przyjemność. Kobiety i osoby z pochwą również mogą doświadczać przyjemności, gdy stymulowane są nerwy odbytu, a jednocześnie mogą stymulować wewnętrzne struktury łechtaczki. 

Butt pluskwy mogą być używane do rozgrzania się na drodze do seksu analnego, na własną rękę, w połączeniu z seksem penetracyjnym, ze stymulacją łechtaczki, podczas masturbacji, jest wiele możliwości tutaj. Po prostu użyj swojej wyobraźni! 

Użycie korków analnych może spowodować zwężenie pochwy, co może oznaczać zwiększoną stymulację dla obu partnerów.

Podczas gdy jest całkowicie możliwe, aby mieć orgazmy analne na własną rękę, istnieje również świat intensywnych orgazmów mieszanych, które odbywają się poprzez stymulowanie więcej niż jednej strefy erogennej na raz.  

Przekonałeś się już?

Twój najlepszy kumpel z tyłka

Rzecz w tym, że ze wszystkich seks-zabawek tam, korki do tyłków są niesamowicie słodkie, i mają potencjał, aby odzwierciedlić swoją osobowość.

Niektóre z nich mają schludne klejnoty na końcu, ogony, frędzle, kreskówki, i wszelkiego rodzaju kolorowe pokazy cuteness, aby pomóc wzmocnić swój seks zabawki gry. 

Bez względu na estetykę twojego stylu, jest tu dla ciebie korek analny.

Tak wiele opcji!

Poza stylem, są też korki analne wykonane z różnych materiałów i w kilku rozmiarach.

Na początku będziesz chciał zacząć od małego, żeby się w to uspokoić. Niektóre firmy sprzedają zestawy wtyczek o różnych rozmiarach, które pozwalają Ci pracować w górę. Nie, że musisz, można absolutnie zatrzymać się w najmniejszym rozmiarze do końca życia przyjemności tyłek.

Wybierając swojego nowego kumpla z tyłka, musisz oczywiście sięgnąć po materiały bezpieczne dla ciała, takie jak ceramika, szkło, metal czy silikon.

Można nawet znaleźć wibrujące wtyczki, które mogą być intensywne, ale również prowadzić do ziemskich orgazmów poprzez stymulację otoczenia. 

Do interesów

W porządku, nabyłeś swój nowy korek do tyłka, a może siedzi w twojej szafie od roku, a ty jeszcze nie wyciągnąłeś go do gry. 

Tak czy inaczej, teraz jest czas.

Zrelaksuj się

Po pierwsze, gra wstępna. Będziesz chciał być włączony, obecny w swoim ciele, i zrelaksowany - to jest słowo kluczowe. Ważne jest, by móc dobrowolnie się rozluźnić i skurczyć mięśnie odbytu. Zwłaszcza biorąc pod uwagę najbardziej naturalną reakcję, gdy ktoś zbliża się do zwieracza, to ścisnąć go. 

Nawilż

Na pewno, na 100% będziesz chciał użyć smaru. Pamiętaj, aby wybrać rodzaj, który jest kompatybilny zarówno z Twoim odbytem, jak i z używanymi przez Ciebie zabawkami. Nie obawiaj się być wyjątkowo hojny podczas smarowania! Nałóż go zarówno na zabawkę, jak i na tyłek.

Zacznij powoli

Palce to świetny sposób na rozluźnienie doznania, a kiedy będziesz gotowy, krok po kroku zacznij wkładać wtyczkę. Upewnij się, że masz czas. To nie jest proces, który chcesz przyspieszyć. Jeśli na początku jest to trudne, możesz go włożyć, wyjąć, ponownie nasmarować i spróbować ponownie. Być może będziesz musiał zrobić to nawet kilka razy, zanim go tam włożysz.

Znają różnicę między bólem a przyjemnością. Jeśli to boli, przestań. Być może trzeba będzie zwolnić, spróbować mniejszego rozmiaru, użyć więcej lubrykantów, przejść z innego punktu widzenia lub poczekać na inny dzień.

Kiedy skończysz

Kiedy będziesz gotowy do wyjęcia, możesz ponownie nasmarować to miejsce, mocno chwycić za podstawę, odprężyć się i delikatnie wyluzować. 

To jest bardzo ważne: upewnij się, że po umyciu korka tyłka ciepłą wodą i mydłem! Nie pozwól, aby znalazł się on w pobliżu pochwy lub jamy ustnej, ponieważ znajdujące się na nim cząsteczki kału mogą prowadzić do paskudnej infekcji. 

Możesz być trochę wkurzony następnego dnia, to normalne. Jeśli jednak odczuwasz ból, następnym razem będziesz chciał spróbować innej strategii lub rozmiaru, aby zapobiec ewentualnej kontuzji.

Bawcie się dobrze!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz