Urządzenia próżniowe - Zaburzenia erekcji

image

Co to są urządzenia próżniowe i jak one działają w leczeniu ED?

Vacuum erection devices (VED), zwane również urządzeniami zwężającymi próżnię (VCD), są powszechnie stosowane, zostały zatwierdzone przez FDA i były wykorzystywane przez prawie sto lat. Kilka firm sprzętu medycznego stworzyły specjalnie zaprojektowane urządzenia, aby ograniczyć ilość ciśnienia, które jest zbudowane w cylindrze, zmniejszając szansę na ciśnienie indukowane urazu prącia. Niektóre urządzenia zostały opracowane i są dostępne (głównie przez Internet), które nie są zatwierdzone przez FDA i nie powinny być stosowane bez konsultacji z lekarzem.

Podstawowymi jednostkami VED/VCD zatwierdzonymi przez FDA są:

  • przezroczysty plastikowy cylinder z otworem na jednym końcu, który umieszcza się nad penisem. pompka, która jest podłączona do cylindra, która wyciąga powietrze w celu wytworzenia próżni. Pompka może być zasilana ręcznie lub za pomocą baterii. Próżnia zmniejsza ciśnienie powietrza w cylindrze i zwiększa przepływ krwi do penisa. Cylindry zatwierdzone przez FDA posiadają zawory pop-off, które ograniczają wielkość ciśnienia. elastyczny pierścień. Po osiągnięciu erekcji, elastyczny pierścień jest umieszczany wokół podstawy penisa. Elastyczny pomaga utrzymać erekcję poprzez zmniejszenie odpływu krwi z penisa. Pierścienie są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach, a przede wszystkim w różnych ciasnotach dla indywidualnego dopasowania. Większość producentów zaleca stosowanie elastycznego pierścienia przez nie więcej niż 30 minut, aby zminimalizować ryzyko urazu.

VEDs/VCDs są skuteczne, ale niektórzy mężczyźni uważają, że są one uciążliwe i że stają na drodze seksualnej spontaniczności. Przy odpowiednim instruktażu około 80 procent mężczyzn używających VEDs/VCDs osiąga satysfakcjonujące efekty. VEDs/VCDs osiąga funkcjonalną erekcję.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz