Dildo: Wybierz odpowiednie dla siebie

image

Więc postanowiłeś zanurzyć się w świat dilda. Witajcie! A może jesteś dobrze zorientowany w wielu opcjach, które znajdują się w sex sklepach, ale szukasz poszerzyć swoje horyzonty. Witajcie też!

Dilda może być pyszną opcją dla każdego, niezależnie od płci i preferencji seksualnych. Niezależnie od tego, kim jesteś i gdzie jesteś w swojej podróży z dildo, jedno jest pewne - proces znajdowania odpowiedniego dla Ciebie może być co najmniej zniechęcający. 

Z pozornie niekończącymi się materiałami, typami, projektami, gadżetami i gadżetami do wyboru, może się wydawać, że toniesz - w dildosach. Nie, żeby to był najgorszy sposób.

Jesteśmy tu, aby usunąć zamieszanie i zaoferować kilka wskazówek i zaleceń dotyczących wyboru odpowiedniego dla Ciebie dildo. 

Szkło, kryształ i silikon. - O mój Boże!

Jedną z pierwszych rzeczy, które można zauważyć podczas zakupów dildo, jest różnorodność materiałów, które wchodzą w skład zestawu. 

Gumowe dildo są zazwyczaj bardziej przystępne cenowo, ale mogą nie być tak trwałe lub łatwe do sterylizacji. Metalowe dildos są łatwe do czyszczenia, mogą być podgrzewane lub chłodzone dla zabawy temperaturą i wyglądają naprawdę chłodno na stole nocnym. Szklane przybory do sterylizacji są piękne, niezawodne i sterylne, a jednocześnie nie są tak elastyczne jak inne materiały. Silikonowe dildo są najbardziej popularne, ponieważ są bezpieczne dla ciała, elastyczne i wykonane w szerokiej gamie stylów.

Pamiętaj, że wybrany przez ciebie smar zależy od materiału, z którego wykonane jest twoje dildo. Przeczytaj instrukcję, aby zobaczyć, co jest zgodne z Twoim nowym przyjacielem.

Podwójne kłopoty

Dildo nie jest przeznaczone tylko do gry solowej - choć to niesamowite, jeśli właśnie do tego je wykorzystujesz.

Pary queer, pary hetero, trans ludzie, cis ludzie, non-binary folx, i wszyscy pomiędzy mogą również znaleźć sposoby na włączenie dildos do swojego życia seksualnego.

Jedna ze wspaniałych opcji jest dosłownie nazywana "podwójnym dildo". Można użyć obu stron tych sprytnych urządzeń do stymulacji i penetracji. Jest to niesamowite dla par, w których obie osoby mają pochwy! Te rodzaje dildo występują pod różnymi kątami i w różnych stylach.

Zazwyczaj są one albo proste w poprzek, ewentualnie z elastycznym materiałem, który pozwala na większy ruch, albo z każdym końcem pod kątem prostym od siebie. Porozmawiaj o tym z partnerem, aby zobaczyć, co miałoby większy sens dla Twoich ciał i pragnień. 

Dildo może być również używany do przyjemności analnej, czasami czule nazywany "pegging" - zazwyczaj gdy kobieta penetruje swojego partnera płci męskiej za pomocą dildo. Jeśli jest to coś, co Cię zaciekawi, porozmawiaj z partnerem i zdecyduj się na dildo, które jest dostarczane z wygodną uprzężą lub "paskiem". Jeśli intencją jest anal, możesz zacząć od zmniejszenia dawki.

Paski są popularne również wśród par queer, dając kochankom z pochwami okazję do odkrywania pchnięcia, przeniknięcia i zadowolenia swoich partnerów".

Opcje, opcje, opcje

Inne wariacje, które zobaczysz w świecie dildo to rozmiar, faktura i kształt. 

Rozmiar może być trudny, ponieważ możesz nie wiedzieć, co potrafisz obsłużyć. Jeśli dildo są dla Ciebie nowe, spróbuj najpierw mniejszych, lub wykonanych z bardziej elastycznego materiału. Jeśli na początku wydaje się, że Twój nowy przyjaciel jest zbyt duży, spróbuj dodać więcej środka nawilżającego - jest to bezpieczne dla Twojej zabawki i nie spiesz się z tym. 

Podczas gdy na fakturę dildosów duży wpływ ma materiał, z którego są wykonane, istnieją również inne opcje, które można tantalizować dotykiem. Żeberka, wyboje, kształty macki, żyłki i grzbiety są włączone do różnych dildo. Wiedza o tym, co dla Ciebie działa, może wymagać pewnych prób i błędów. Nie martwcie się, bawcie się dobrze z poszukiwaniami!

Penis czy Nie?

Podczas gdy niektórzy ludzie lubią mieć bardzo *ahem* realistycznie wyglądające dildo... jak powiedzieć żyłka z jądrami przyczepione do niego, do innych, że jest to ostatnia rzecz, którą chcą zobaczyć, gdy coraz ich penetracji na. 

Zdecydowanie, czy lubisz dildo o ludzkim wyglądzie, zależy tylko od ciebie. Jednym z decydujących czynników, który może mieć tutaj znaczenie jest ogólny brak reprezentacji wokół opcji koloru skóry. Jest to obszar, który firmy zajmujące się seks-zabawkami na pewno mogą trochę obrobić. 

Jeśli chcesz wybrać mniej realistyczną opcję, jest tam mnóstwo fioletowych, czerwonych, niebieskich i tęczowych urządzeń!

Choć to może być oczywiste, warto o tym wspomnieć. Przeczytaj recenzje! I to nie tylko te wymienione na stronie internetowej firmy. Wejdź na strony internetowe osób trzecich, sprawdź sex blogerów i social media, przewiń na forach. Uwierzcie nam, ludzie są więcej niż chętni do wyrażania swoich szczerych opinii, jeśli chodzi o dildo!

Pamiętając o tych wszystkich wskazówkach, wybierając dildo, ostatecznie najlepiej jest rozważyć, jakie są Twoje osobiste potrzeby i pragnienia. Słuchaj swojego ciała. Czy intuicyjnie jesteś pociągnięty do żyłki czerwony numer silikonowy z solidną podstawą?

A może jest tam masażysta z kryształu kwarcu różowego, który woła twoje imię?

Dostosuj się do reakcji swojego ciała na pewne zabawki, a pomoże Ci to w znalezieniu wymarzonego dildo.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz