4 Niesamowite rzeczy, które zdarzają się podczas używania wibratora

image

Wibratory. Być może nie przyznajemy się do tego, ale większość z nas posiadała jeden, a przynajmniej o tym myślała. W rzeczywistości 44% kobiet między 18 a 60 rokiem życia użyło osobistego masażysty. Wszyscy znamy oczywiste powody, dla których zdecydowaliśmy się na zasilany bateryjnie przyjaciel - silniejsze orgazmy, częściej - ale czy wiesz, że istnieją inne korzyści z używania wibratora?

Nie chodzi tylko o przyjemności, panie! (Chociaż jest to zdecydowanie zabawne.) Sprawdźcie nasze cztery najlepsze powody, dla których powinniśmy wszyscy być trochę częściej bzykani.

1. Poznajesz swoje ciało.

Prawdziwa historia: wibratory nie tylko pomogą ci dotrzeć do wielkiego O, ale także pomogą ci poznać to, co lubisz między arkuszami. Im lepiej poznasz swoje ciało i to, co lubisz, tym bardziej satysfakcjonujące może być twoje życie seksualne, zarówno w pojedynkę, jak i z partnerem. Kiedy już poznasz swoje przełomowe momenty, będziesz w stanie lepiej pomóc partnerowi w poznaniu ich również. (Więcej na ten temat w ciągu sekundy!)

Ale co więcej, pomagają ci one wiedzieć, jak kształtowane jest twoje ciało i być bardziej świadomym siebie i swojego zdrowia na dole. Odkrywanie swojego ciała i przejmowanie orgazmów jest nie tylko przyjemne, ale także całkowicie zdrowe. Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z masturbacji tutaj.

2. Masz lepszy seks ze swoim partnerem.

Jedną z wielkich zalet masażystów jest to, że nie są to tylko solowe zajęcia, można je łatwo włączyć do partnerskiej zabawy. Wiesz, że mit, że faceci są zastraszani twoimi wibracjami? Właściwie to nie jest prawda. Badania z 2015 roku wykazały, że nie tylko mężczyźni nie czują się niezdecydowani i nie czują się skrępowani stosowaniem wibratorów, ale także uważają, że seks jest bardziej atrakcyjny, gdy masażyści są w to zaangażowani i czują, że zbliża ich to do partnerki.

Więc miej zaufanie do sypialni, czy wprowadzasz wibrator lub mówisz o swoich obrotach, a korzyści przyjdą (wybaczcie kalambur) z powrotem do Ciebie dziesięć razy! (Jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić z partnerem, sprawdź nasze wskazówki, jak wprowadzić masażer do sypialni).

3. Możesz stać się naprawdę zdrowsza.

Zgodnie z ostatnimi badaniami, kobiety, które używały wibratorów były znacznie bardziej narażone na wizytę u ginekologa w poprzednim roku, a także na wykonanie samokontroli w ciągu poprzedniego miesiąca. Ponadto, kobiety, które korzystały z wibratorów, zgłaszały bardziej pozytywne doświadczenia seksualne związane ze zwiększonym pożądaniem, smarowaniem, bólem i ogólną funkcją.

Więc nie tylko wibratory czują się świetnie, ale są świetne dla ciebie. Wystarczy upewnić się, że używasz jednego, który jest wykonany z najlepszych materiałów, takich jak medycznego silikonu, i że można go umyć po każdym użyciu z wysokiej jakości środkiem czyszczącym sformułowane w celu zapewnienia higieny i ochrony jakości masażera. (Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni dla siebie masażer).

4. Możesz bezpiecznie eksperymentować z seksem.

Chociaż ludzie kiedyś martwili się, że wibratory powodują drętwienie i uszkodzenia nerwów, nauka przyszła im na ratunek i udowodniła, że te obawy są bezpodstawne. Więc idźcie panie, i cieszcie się.

Niezależnie od tego, czy używasz go sam, czy z kimś innym, wibratory są zdrowym wyrazem twojej seksualności. Nawet jeśli nie mówimy o tym otwarcie, wszyscy ich używamy - i to dobrze! Więc nie czuj się źle wyłączając telefon, i włączając swojego ulubionego masażystę ponownie... i znowu... i znowu...

Komentarze (0)

Zostaw komentarz