Naturalne wzmacniacze libido dla kobiet

image

Kiedy nawet kudłaty dywan, ryczący ogień i zmysłowy baryton Barry'ego White'a nie wystarczą, aby wprowadzić Cię w nastrój, możesz doświadczyć tego, co nazywają niskim libido. Niskie libido to coś, czego większość kobiet może doświadczyć w pewnym momencie, a co z naszym hormonalnym rollercoasterem przez całe życie - więc nie jest to coś, czego powinnaś się czuć zażenowana! W rzeczywistości, badania pokazują, że niski popęd płciowy jest najbardziej rozpowszechnionym problemem seksualnym u amerykańskich kobiet, dotykającym jedną trzecią kobiet w wieku 18-59 lat.

Pierwszym krokiem do rozwiązania każdego problemu z libido jest określenie, co jest jego przyczyną, więc można zająć się nim w pierwszej kolejności. Zwiększanie libido w naturalny sposób oznacza utrzymanie zdrowej, odżywczej diety, w której odpowiednia atmosfera chemiczna może zapoczątkować popęd płciowy - a ponadto możesz jeść pyszne jedzenie podczas jego trwania!

Niektóre jedzenie jest lepsze w tym, że te iskry latają, niż inne, spójrz na to...

Ostrygi

Klasyczny afrodyzjak, ostrygi żyć do ich raunchy reputację poprzez promowanie produkcji testosteronu, podstawowego hormonu odpowiedzialnego za popęd płciowy zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Z ich wysoki poziom cynku, te śliskie mięczaki również zwiększyć przepływ krwi do naszych narządów płciowych coraz gorące i kłopotliwe w naszych regionach nettoher. Najlepiej bawić się razem, ostrygi od setek lat są celebrowane jako zmysłowa gratka dla dwojga, więc oplatajcie swoje ramiona i powalcie je z powrotem!

Banany

Nie tylko ich sugestywny kształt sprawia, że umysł zwraca się w stronę seksu. Banany to dżem wypełniony doskonałymi elementami, które wprowadzają ciało w nastrój. Zawierając wysoki poziom potasu, jedzenie zaledwie dwóch bananów może zapewnić wystarczającą ilość energii nawet na najbardziej męczący trening wraz z witaminą B6, która stymuluje produkcję hormonu płciowego testosteronu (czujesz tu jakiś motyw?). Banany zachęcają również do uwalniania dopaminy i serotoniny, naszych czułych chemikaliów mózgowych, które mogą uczynić Cię szczęśliwszym i bardziej skłonnym do jej przyjmowania.

Papryczka Chilli

Kiedy jemy chilli, robi nam się gorąco, pocimy się i nasz puls zaczyna się ścigać - brzmi znajomo? Według dr Meryl S. Rosofsky, wrażenia, których doświadczamy jedząc chilli, naśladują te związane z seksem, a to może wiele zrobić, aby nas włączyć. Nie tylko to, że zawierają cząsteczkę zwaną kapsaicyną, która poprawia przepływ krwi i pomaga organizmowi uwalniać i transportować dobre samopoczucie endorfin wokół ciała, wprowadzając nas w nastrój pełen wigoru.

Czekolada

... Albo raczej ciemna czekolada (z 65% lub więcej kakao) jest ogromnym środkiem odstresowującym, poprawiającym nastrój i może nawet pomóc w łagodzeniu bólu okresu. Dobrze znany jako afrodyzjak, dowód na to, że czekolada zwiększa libido reputację leży w jej stymulacji fenyloetyloaminy, znany również jako "narkotyk miłosny", ponieważ wzbudza on uczucia podobne do, dobrze, bycia w miłości! Fenyloetyloamina jest cząsteczką przypominającą amfetaminę, która zwalcza uczucie depresji i lęku za pomocą dopaminy i chwalebnego naturalnego haju.

Arbuz

Arbuz jest dobrze znany z tego, że cię ochładza, ale czy wiesz, że może też podgrzewać? Ostatnie badania wykazały, że arbuz ma właściwości zwiększające libido, ponieważ działa na organizm jak Viagra. Jest to w dużej mierze spowodowane obecnością aminokwasów cytruliny, która działa na rozluźnienie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wokół ciała - w tym naszych stref erogennych.

Avocado

Pochodzący z Ameryki Środkowej Aztekowie uważali awokado za tak silny afrodyzjak, że dziewicom nie wolno było opuszczać ich domów podczas zbiorów. Nazwali go nawet ahuacatl, co oznacza "jądro"! Podczas gdy awokado straciło swoją jawnie uwodzicielską reputację, jego zakrzywione owoce wciąż mają ogromny cios, jeśli chodzi o substancje odżywcze pobudzające libido. Awokado, bogate w witaminy E i B6, kwasy tłuszczowe i potas, pobudza energię i może pomóc Ci wyglądać i czuć się wspaniale.

Figi

Figi od dawna są symbolem płodności i zmysłowości, co z ich zalążkowym centrum i podobieństwem do żeńskich narządów płciowych, nie wspominając już o tym, że były jedną z prawdziwych (niekarnalnych) przyjemności Kleopatry. Podobnie jak w przypadku bananów, ich erotyzm nie kończy się na ich mitologii i sugestywności! Figi są bogate w magnez, aminokwasy, antyoksydanty i mogą powodować gwałtowny wzrost produkcji hormonów płciowych przez Twój organizm. Dodatkowo ich aromatyczny zapach i miodowy, gładki smak sprawiają, że są prawdziwie luksusowym przysmakiem, którym możesz się podzielić z partnerem. Hej, gdyby były wystarczająco dobre dla Cleo, to są wystarczająco dobre dla nas!

Więc następnym razem, gdy zmagasz się z flankującym libido, spróbuj niektórych z tych pysznych potraw i możesz zobaczyć powrót tego popędu seksualnego. Czekolada chili?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz